fbpx

Afrikinio mango ekstraktas yra gaminamas iš Afrikos mangų (Irvingia gabonensis) sėklų ir yra vertingas maisto papildas, kuris gali teikti įvairias sveikatos privalumus.

Pagrindinės savybės:

  1. Svorio reguliavimas: Afrikinio mango ekstraktas gali būti naudingas tiek tiems, kurie siekia numesti svorio, tiek tiems, kurie nori palaikyti sveiką kūno svorį. Jis gali prisidėti prie apetito mažinimo ir sotumo jausmo, mažinant valgymo poreikį ir padedant kontroliuoti maisto suvartojimą.
  2. Riebalų metabolizmas: Ekstrakte esantys bioaktyvūs junginiai gali padėti palaikyti normalų riebalų metabolizmą organizme. Tai gali prisidėti prie sumažinto riebalų kaupimosi, ypač pilvo srityje, ir padėti palaikyti sveiką kūno sudėjimą.
  3. Sotumas ir energija: Afrikinio mango ekstraktas gali padėti pagerinti bendrą energetinį lygį ir suteikti jėgų. Jis gali padėti sumažinti nuovargį, gerinti ištvermę ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.
  4. Antioksidantų gausa: Afrikinio mango ekstrakte yra natūralių antioksidantų, kurie padeda organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais. Antioksidantai gali apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų ir prisidėti prie bendros sveikatos ir gerovės.
  5. Sveikas cholesterolio lygis: Ekstrakte esantys junginiai gali padėti palaikyti sveiką cholesterolio lygį organizme. Jie gali padėti mažinti bendrą cholesterolio kiekį, ypač LDL (“blogo”) cholesterolio kiekį, ir prisidėti prie širdies ir kraujagyslių sveikatos.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.