fbpx

Asiūklis (Horsetail) yra augalinis papildas, kuris gaminamas iš asiūklio augalo. Jis yra žinomas dėl savo unikalių savybių ir maistinės vertės, kurios gali teikti įvairius sveikatos privalumus.

Pagrindinės savybės:

  1. Plaukų, odos ir nagų sveikata: Asiūklis gali būti naudingas palaikant sveikus ir stiprius plaukus, odą ir nagus. Jis yra natūralus šaltinis kremzlinės medžiagos kolageno, kuris svarbus plaukų, odos ir nagų struktūrai ir elastingumui.
  2. Kaulų ir sąnarių stiprinimas: Asiūklis gali padėti palaikyti stiprius kaulus ir sąnarius. Jis yra geras šaltinis silicio, kuris yra svarbus mineralas, prisidedantis prie kaulų mineralizacijos ir kremzlių elastingumo.
  3. Šlapimo takų sveikata: Asiūklis taip pat gali būti naudingas palaikant sveikus šlapimo takus. Jis gali padėti šlapimo takų skaiduloms ir prisidėti prie šlapimo takų tonuso reguliavimo.
  4. Antioksidacinė apsauga: Asiūklis yra natūralus antioksidantas, kuris gali padėti organizmui apsiginti nuo laisvųjų radikalų pažeidimų. Tai gali prisidėti prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso ir senėjimo procesų.
  5. Natūralus papildas: Asiūklis yra natūralus papildas, gaminamas iš asiūklio augalo. Tai reiškia, kad jis yra papildomas šaltinis natūralių maistinių medžiagų, tokių kaip silicis ir kitos mineralinės medžiagos.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.