fbpx

Kibusis lipikas, moksliškai žinomas kaip Galium aparine, yra augalas, kurio lapai, stiebai ir sėklos turi daug naudingų savybių. Tai natūralus produktas, kurio savybės gali būti naudingos kūnui ir sveikatai.

Pagrindinės savybės:

  1. Detoksikacija: Kibusis lipikas gali padėti organizmui atsikratyti toksinų ir kenksmingų medžiagų. Jis gali veikti kaip šlapinamasis, skatinantis šlapimo susidarymą ir pašalinimą iš organizmo.
  2. Kraujotakos sveikata: Šis augalas gali prisidėti prie geros kraujo apytakos ir kraujagyslių sveikatos. Jis gali padėti skatinti kraujotaką, reguliuoti kraujo spaudimą ir palaikyti sveiką širdies veiklą.
  3. Odos sveikata: Kibusis lipikas gali būti naudingas odos sveikatai. Jis gali padėti švelninti odą, mažinti uždegimą ir dirginimą bei skatinti odos atsinaujinimą. Taip pat jis gali būti naudingas kovojant su spuogais ir kitomis odos problemomis.
  4. Virškinimo sveikata: Šis augalas gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą. Jis gali skatinti žarnyno judrumą, mažinti vidurių pūtimą ir kitus virškinimo sutrikimus.
  5. Imuninė sistema: Kibusis lipikas gali padėti stiprinti imuninę sistemą. Jis gali turėti imunomoduliacinį poveikį ir padėti organizmui kovoti su ligomis bei infekcijomis.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.