fbpx

Menkių kepenų aliejus yra gaminamas iš menkių kepenų. Šis aliejus yra žinomas dėl savo aukšto omega-3 riebalų rūgščių kiekio ir kitų maistinių medžiagų, kurios gali turėti teigiamą poveikį žmogaus sveikatai.

Pagrindinės savybės:

  1. Omega-3 riebalų rūgštys: Menkių kepenų aliejuje yra didelis omega-3 riebalų rūgščių, tokių kaip EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozahexaeno rūgštis), kiekis. Šios riebalų rūgštys yra esminės sveikai širdies ir kraujagyslių sistemai, teigiamai veikia smegenų funkciją, padeda išlaikyti normalų regėjimą ir gali turėti priešuždegiminį poveikį organizmui.
  2. Vitaminai ir mineralai: Menkių kepenų aliejus taip pat yra šaltinis vitaminų A, D ir E bei svarbių mineralų, tokių kaip selenas. Vitaminas A yra svarbus regėjimui, o vitaminas D padeda kaulų sveikatai. Vitaminas E ir selenas yra galingi antioksidantai, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio ir stiprina imuninę sistemą.
  3. Sąnarių ir kaulų sveikata: Dėl savo omega-3 riebalų rūgščių, menkių kepenų aliejus gali būti naudingas sąnarių ir kaulų sveikatai. Jis gali padėti sumažinti uždegimą sąnariuose, mažinti sąnarių skausmą ir gerinti judrumą.
  4. Imuninė sistema: Menkių kepenų aliejus gali turėti teigiamą poveikį imuninei sistemai dėl savo antioksidantų turinio. Tai gali padėti organizmui stiprinti imuninę sistemą ir geriau kovoti su infekcijomis ir ligomis.
  5. Plaukų ir odos sveikata: Dėl savo maistinių medžiagų, menkių kepenų aliejus gali būti naudingas plaukų ir odos sveikatai. Jis gali padėti išlaikyti odą drėgną, minkštą ir elastingą, taip pat skatinti sveiką plaukų augimą ir stiprumą.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.