fbpx

Yra keletas rūšių šilkmedžio uogų, kurios gali skirtis spalva, forma ir skoniu. Dažniausiai randamos baltos, raudonos arba juodos šilkmedžio uogos. Jos gali būti valgomos šviežios arba džiovintos, tačiau taip pat dažnai naudojamos džemams, pyragams, padažams ar džiovintos, kad būtų išlaikytas ilgesnis laikotarpis.

Šilkmedžio uogos turi kelias naudingas savybes:

  1. Aukštas antioksidantų kiekis: Šilkmedžio uogos yra turtingos antioksidantais, tokiais kaip flavonoidai, antocianinai ir vitaminas C. Antioksidantai padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų žalos ir uždegimų.
  2. Skaidulų šaltinis: Šilkmedžio uogose yra skaidulų, kurios padeda reguliuoti virškinimą, palaiko žarnyno sveikatą ir prisideda prie sotumo jausmo.
  3. Vitaminų ir mineralų šaltinis: Šilkmedžio uogose yra įvairių vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitamino C, vitamino K, geležies ir kalio. Šie maistingieji elementai yra svarbūs normaliam organizmo funkcionavimui.
  4. Galimas kraujospūdžio ir cukraus lygio reguliavimas: Kai kurios tyrimų studijos rodo, kad šilkmedžio uogos gali turėti teigiamą poveikį kraujospūdžiui ir padėti reguliuoti gliukozės (cukraus) lygį kraujyje.

 

Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.