fbpx

Nakvišų aliejus, žinomas ir kaip primrose aliejus, yra augalinis aliejus, gaunamas iš nakvišių sėklų (Oenothera biennis). Šis aliejus yra žinomas dėl savo maistinių medžiagų sudėties ir naudingų savybių.

Pagrindinės savybės:

  1. Linoleno rūgštis: Nakvišų aliejuje yra gausu omega-6 riebalų rūgšties, vadinamos linoleno rūgštimi. Ši rūgštis yra esminė organizmui, nes ją reikia gauti iš išorės, ir ji gali padėti palaikyti normalų ląstelių funkciją ir sveikatą.
  2. Hormonų balansas: Nakvišų aliejus yra žinomas kaip papildas, galintis padėti išlaikyti sveiką hormonų pusiausvyrą organizme. Tai ypač svarbu moterims, kurios gali patirti hormoninius svyravimus per menstruacinį ciklą ar menopauzę. Nakvišų aliejus gali padėti sumažinti menstruacijų simptomus, tokius kaip skausmas ir dirglumas.
  3. Odos sveikata: Dėl savo turinio natūralių riebalų rūgščių, nakvišų aliejus gali būti naudingas odos sveikatai. Jis gali padėti išlaikyti odos drėgmę, elastingumą ir sveiką išvaizdą. Be to, aliejus gali padėti sušvelninti odos dirginimą ir uždegimą.
  4. Antioksidantai: Nakvišų aliejuje taip pat yra natūralių antioksidantų, kurie gali padėti apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Antioksidantai gali prisidėti prie ląstelių apsaugos, bendros imuninės sistemos stiprinimo ir sveikos senėjimo proceso.
  5. Plaukų ir nagų sveikata: Dėl savo maistinių medžiagų sudėties, nakvišų aliejus gali būti naudingas plaukų ir nagų sveikatai. Jis gali padėti stiprinti plaukus, skatinti jų augimą ir palaikyti sveikus nagus.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.