fbpx

Tribulus yra augalinės kilmės papildas, gaminamas iš Tribulus terrestris augalo ekstrakto. Naudingas tiek vyrams, tiek moterims, norintiems pagerinti savo fizinę formą, energijos lygį ir bendrą sveikatą.

Pagrindinės savybės:

  1. Natūralus testosterono palaikymas: Tribulus yra žinomas dėl savo potencialaus poveikio testosterono lygiui organizme. Testosteronas yra svarbus hormonas, kuris gali prisidėti prie raumenų masės augimo, energijos lygio, atkūrimo laikotarpio ir bendros fizinės veiklos efektyvumo.
  2. Sportui: Tribulus naudingas sportininkams ir aktyviems žmonėms, kurie siekia pagerinti savo sportinį atlikimą ir atsistatymą po intensyvaus treniruotės ar varžybų. Jis gali padėti mažinti nuovargį, pagerinti ištvermę ir padidinti fizinį pajėgumą.
  3. Libido ir seksualinė sveikata: Tribulus dažnai yra siejamas su pagerinta seksualine sveikata ir libido. Jis gali padėti skatinti natūralų lytinį potraukį ir pagerinti seksualinį pasitenkinimą.
  4. Antioksidantų gausa: Tribulus yra žinomas dėl savo antioksidantų savybių. Antioksidantai padeda organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie gali sukelti ląstelių pažeidimus ir prisidėti prie senėjimo proceso. Jie taip pat gali palaikyti imuninę sistemą ir bendrą organizmo sveikatą.
  5. Natūralus ingredientas: Tribulus yra natūralus augalinės kilmės papildas, kuris gaminamas iš augalų ekstrakto. Tai reiškia, kad jis yra papildomas šaltinis natūralių medžiagų, tokių kaip fitosteroliai, flavonoidai ir kitos augalinės medžiagos, kurios gali būti naudingos sveikatai.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.