fbpx

Krilių aliejus yra maisto papildas, gaminamas iš krilių – mažų jūrų vėžiagyvių, kurie gyvena švariuose Arkties ir Antarkties vandenyse. Šis aliejus yra gausus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, taip pat turintis kitų maistinių medžiagų.

Pagrindinės savybės:

  1. Omega-3 riebalų rūgštys: Krilių aliejus yra puikus šaltinis omega-3 riebalų rūgščių, tokių kaip EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozahexaeno rūgštis). Šios riebalų rūgštys gali būti naudingos širdies ir kraujagyslių sistemai, taip pat teigiamai veikti smegenų funkciją ir nervų sistemą.
  2. Antioksidantai: Krilių aliejuje yra natūralių antioksidantų, tokių kaip astaksantinas, kuris gali padėti apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Tai gali prisidėti prie ląstelių apsaugos ir bendros sveikatos palaikymo.
  3. Gliukozaminas ir chondroitinas: Kai kurie krilių aliejaus papildai taip pat gali būti praturtinti gliukozaminu ir chondroitinu, kurie yra medžiagos, būtinos sąnarių sveikatai palaikyti. Šios medžiagos gali padėti stiprinti sąnarius ir mažinti sąnarių skausmą.
  4. Širdies sveikata: Dėl savo omega-3 riebalų rūgščių ir antioksidantų turinio, krilių aliejus gali būti naudingas širdies ir kraujagyslių sveikatai. Jis gali padėti palaikyti normalų kraujospūdį, reguliuoti cholesterolio lygį ir mažinti uždegimą organizme.
  5. Maisto šaltinis: Krilių aliejus yra natūralus maisto papildas, kuris gaminamas iš jūros gyvūnų. Jis gali būti naudojamas kaip papildas kasdienėje mityboje tam, kad papildytų omega-3 riebalų rūgščių kiekį ir kitų maistinių medžiagų šaltinius.
Share with

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.